» » کمیته برنامه ریزی در فرمانداری گمیشان برگزار گردید.

کمیته برنامه ریزی در فرمانداری گمیشان برگزار گردید.

توسط : mhbmporg | بازدیدها : 1098 | 
23 مرداد 1396
|
|
نظرات : 0

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان در خصوص بررسی و تصویب پروژه های شهرستان از محل اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای استانی با هدف تخصیص اعتبارات عمرانی شهرستان در سال 96 به ریاست "امیرشیر توماج" فرماندار گمیشان و با حضور روسای گروه های بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، معاونین و نمایندگان ادارات کل استانی و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار گمیشان در این جلسه اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای این شهرستان را در سال 96بیش از 266میلیارد ریال اعلام و گفت:اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای شهرستان گمیشان نسبت به سال گذشته 70 درصد رشد داشته است.

وی افزود: این اعتبارات با اولویت اتمام پروژه های نیمه تمام در فصول توسعه زیر ساخت های تولیدی ، عمرانی ، پروژه های اقتصادی ، فرهنگی ، سلامت و گردشگری جذب و هزینه خواهد شد.

توماج ادامه داد: استفاده دقیق و برنامه ريزي شده از اعتبارات تخصيص يافته به ادارات باید مد نظر باشد.

رییس کمیته برنامه ریزی شهرستان خاطر نشان کرد: دولت نگاه ویژه ای به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته دارد و این فرصتی برای رشد بهتر و جهشی برای توسعه است.

وی با تاکید بر تلاش مجددانه بخشداران و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان برای جذب اعتبارات اذعان داشت: مدیران باید با اطلاع دقیق از ظرفیت های قانون بودجه در بخش های مختلف برای جذب اعتبارات مورد نیاز تلاش کنند و با همت والای خویش، همچون گذشته، نقش مهم خود را در راستای توسعه و آبادانی شهرستان ایفا نمایند.

فرماندار گمیشان در پایان مردم شهرستان را مردمی قدردان و عزیز برشمرد و خاطرنشان کرد: مردم عزیز شهرستان گمیشان تلاش بی وقفه مسئولان و خادمان خویش را می بینند و درک می کنند و مسئولان نیز با بهره گیری از فرصت طلایی همیاری و حمایت مردم ، در مسیر توسعه روز افزون این خطه عزیز ایران اسلامی بیش از پیش می کوشند.

 

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.