» » کمیته برنامه ریزی در فرمانداری علی آباد کتول برگزار گردید.

کمیته برنامه ریزی در فرمانداری علی آباد کتول برگزار گردید.

توسط : mhbmporg | بازدیدها : 1010 | 
23 مرداد 1396
|
|
نظرات : 0

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان علی آباد کتول در خصوص بررسی و تصویب پروژه های شهرستان از محل اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای استانی با هدف تخصیص اعتبارات عمرانی شهرستان در سال 96به ریاست احمد تجری مفرد فرماندار و با حضور "رسول حسام" مدیر کل دفتر فنی استانداری ، "قدرت الله عابدی" معاون دفتر برنامه ریزی و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و کارشناسان و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 فرماندارضمن وآرزوی موفقیت جناب آقای دکتر روحانی وتبریک 17 مرداد روز خبرنگار سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار ایرنا به دست طالبان در افغانستان گفت: خبرنگاران وظیفه ای خطیر برعهده داشته و رسالت آنها حق بینی ،حق گویی و حق نویسی است.

احمد تجری مفرد فرماندار شهرستان علی آباد کتول،در این جلسه با بیان اینکه تصمیمات کمیته برنامه ریزی نقش مؤثر و تعیین کننده ای در پیشبرد و تحقق اهداف و برنامه های کلان شهرستان در بخشهای مختلف ایفا می کند، جایگاه این کمیته رادر ایجاد و اصلاح زیر ساختهای شهرستان بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: همه مسئولان دستگاههای شهرستان با هم اندیشی و تشریک مساعی، ضمن ایجاد پویایی، تحرک و افزایش کارایی و بازدهی در حوزه مدیریت خود، با ارائه ابتکارات و ایده های نو به رشد و توسعه شهرستان در بخشهای مختلف کمک کنند.

فرماندار اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای این شهرستان در سال 96 را 559/33 میلیاردتومان اعلام کرد و افزود: این اعتبارات با اولویت اتمام پروژه های نیمه تمام در فصول توسعه زیر ساخت های تولیدی ، عمرانی ، پروژه های اقتصادی ، فرهنگی ، سلامت و گردشگری ، جذب و هزینه خواهد شد.

در این جلسه اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استانی و اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور با لحاظ کلیه الزامات و محدودیت های قانونی به تفکیک فصل، برنامه و دستگاه اجرایی قرائت و به تصویب اعضاء رسید.

همچنین عابدی به رعایت قانون و دستورات بودجه اشاره نمودند و گزارش دستگاههای استانی و شهرستانی در اجرای پروژه ها را تاکید نمودند.

کمیته برنامه ریزی در فرمانداری علی آباد کتول برگزار گردید.

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.