» » کمیته برنامه ریزی فرمانداری رامیان برگزار گردید.

کمیته برنامه ریزی فرمانداری رامیان برگزار گردید.

توسط : mhbmporg | بازدیدها : 1098 | 
22 مرداد 1396
|
|
نظرات : 0

مهندس صادقلو فرماندار در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان رامیان که صبح امروز با حضور کلیه اعضاء و معاونین مدیرکل ادارات کل استان، مدیرکل دفتر فنی استانداری و همچنین معاون برنامه ریزی و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و کارشناسان سازمان در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد بیان داشتند:امسال اعتبارات تملک دارایی های شهرستان با رشد 73 درصدی نسبت به سال گذشته به بیش از 26 میلیارد تومان افزایش یافته است.

رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان در خصوص عملکرد دولت تدبیر و امید در شهرستان رامیان افزود : در دولت دهم کل اعتبارات تملک دارایی شهرستان 23میلیاردتومان بوده که این رقم در دولت یازدهم بیش از 5/2 برابر رشد داشته و به 59میلیارد تومان افزایش یافته است که ما توانستیم در این 4 سال برای ارتقای بخش هایی از زیر ساختهای شهرستان گامهای بلندی برداریم.

مهندس صادقلو در پایان بیان داشتند: سیاست دولت تدبیر و امید بر پایه شعار سال می باشد که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در ابتدای سال نامگذاری فرمودند. یعنی اقتصاد مقاومتی، تولید – اشتغال که سعی کرده ایم در توزیع اعتباراتبه این مهم پرداخته شود و برای پروژه هایی تامین اعتبار شود که تحول در حوزه تولید و اشتغال دارند. توسعه بخش گردشگری ،صنعت و کشاورزی از اولویت های اصلی شهرستان است و توجه ویژه ای نیز به روستاها و توسعه پایدار روستا و نیز حوزه جوانان و زنان در توزیع اعتبارات داشته ایم.

عابدی در خصوص توزیع اعتبارات تملک سال 1396 به رویکردها و شاخص ها و انتخاب پروژ های سال جاری تملک پروژه های نیمه تمام اشاره نمودند.

کمیته برنامه ریزی فرمانداری رامیان برگزار گردید.

 

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.