» » کمیته برنامه ریزی فرمانداری کلاله برگزار گردید.

کمیته برنامه ریزی فرمانداری کلاله برگزار گردید.

توسط : mhbmporg | بازدیدها : 1054 | 
24 مرداد 1396
|
|
نظرات : 0

جلسه کمیته برنامه ریزی سال 96شهرستان کلاله با حضور معاون برنامه ریزی و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و کارشناسان ومدیران شهرستان تشکیل شد.

 با اشاره به شاخص های محرومیت و لزوم رفع غبار محرومیت از شهرستان گفت: به حمدلله در دولت تدبیر و امید اتفاقات خوشایندی برای شهرستان کلاله رخ داده و بسیاری از پروژه های نیمه کاره ازجمله بیمارستان رسول اکرم و گازرسانی و بدنبال آن آبرسانی و اجرای طرح های هادی روستایی عملیاتی شد .

فرماندار کلاله با اشاره به اعتبارات شهرستانی افزود: میزان اعتبارات پروژه های عمرانی شهرستان کلاله با افزایش بیش از دو برابری به بیش از 37 میلیارد و 970 میلیون تومان رسید.

وی سپس اظهار داشت : بیشترین اعتبارات در سال جاری به طرح های راه ، جهادکشاورزی، طرح هادی روستایی، آب شرب و گردشگری اختصاص یافته است.

همچنین عابدی گفت:ضمن ارائه گزارش اجمالی از اقدامات انجام شده در خصوص توزیع اعتبارات تملک سال 1396 به رویکرد ها و شاخص ها و انتخاب پروژه های سال جاری از جمله تملک پروژه های نیمه تمام که در سال جاری و اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال پروژه های مهم و اثر گذار و پروژه های مستمر اشاره نمودند.

کمیته برنامه ریزی فرمانداری کلاله برگزار گردید.

 

 

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.