» » کمیته برنامه ریزی فرمانداری گرگان برگزار گردید.

کمیته برنامه ریزی فرمانداری گرگان برگزار گردید.

توسط : mhbmporg | بازدیدها : 665 | 
22 مرداد 1396
|
|
نظرات : 0

فرماندار گرگان گفت: تقریبا امسال حدود ۸۰ درصد اعتبارات شهرستان گرگان افزایش یافته است.
"دکترسیدعباس حسینی "فرمانداری شهرستان گرگان در جلسه شورای برنامه‎ریزی شهرستان که با حضور "مهندس عابدی"معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مدیران شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد بیان داشت: امسال در ابتدای برنامه ششم توسعه قرار داریم و با توجه به اینکه سال به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نهادینه شده باید در اعتبارات به بخش غیردولتی و خدمات عمومی توجه کرد.
دکتر حسینی افزود: اعتبارات شهرستان گرگان برای اجرای حدود 180پروژه با اعتباری بالغ بر930میلیارد ريال در نظر گرفته شدکه تقریبا امسال حدود80 درصد اعتبارات شهرستان گرگان نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
وی تصریح کرد: امسال را مقام معظم رهبری به " اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" نامگذاری کرده و در حوزه اعتبارات شهرستان گرگان توجه‎ای ویژه به زیرساخت‎ها در این بخش شده است.
فرماندار گرگان تاکید کرد: در این راستا پروژه‎های بخش زیرساختی، کشاورزی، آبرسانی، آموزش و پرورش عمده‎ترین مواردی بوده که در اعتبارات به آن توجه شده است.
دکترحسینی با بیان اینکه 23 میلیارد تومان برای زیرساخت‎های جهاد کشاورزی و حوزه تامین آب شرب در نظر گرفته شده، گفت: در طی این دهه مشکلات زیادی در حوزه آب داشتیم.
وی تاکید کرد: مسائل راه و راهداری، ترمیم و مرمت طرح‎های هادی در اعتبارات شهرستان گرگان در سال جاری دیده شده است.
فرماندار گرگان درباره طرح‎هاینیمه‎تمام سال 1395 هم گفت: در بودجه امسال به طرح‎های نیمه‎تمام و پروژه‎های که دولت برای اتمام آن به مردم قول داده، دیده شده است.
حسینی تاکید کرد: تنها کمتر از 10 درصد بودجه‎ها برای پروژه‎های جدید در نظر گرفته شده و به دنبال خرد کردن اعتبارات نیستیم.
وی یادآور شد: دولت به دنبال این است که دولت الکترونیک نهادینه شود و باید سرمایه‎گذاران و مردم با استفاده از پنجره واحد از فرصت‎های برابر برخوردار باشند.
فرماندار گرگان یادآور شد: با وجود اینکه شهر گرگان در مرکزیت است اما با محدودیت‎هایی رو به رو است که باید به آن توجه شود.

در ضمن عابدی در خصوص گزارش دستگاههای استانی و شهرستانی در اجرای پروژه ها و همچنین پروژه های اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال اشاره نمودند.

کمیته برنامه ریزی فرمانداری گرگان برگزار گردید.

کمیته برنامه ریزی فرمانداری گرگان برگزار گردید.

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.