» » دومین جلسه کارگروه آمایش، آمار،محیط زیست و توسعه پایدار سال 1397 با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان، فرمانداران و مدیران و نمایندگان عضو جلسه

دومین جلسه کارگروه آمایش، آمار،محیط زیست و توسعه پایدار سال 1397 با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان، فرمانداران و مدیران و نمایندگان عضو جلسه

توسط : mhbmporg | بازدیدها : 43 | 
13 مرداد 1397
|
|
نظرات : 0

دومین جلسه کارگروه آمایش، آمار،محیط زیست و توسعه پایدار سال 1397  با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان، فرمانداران و مدیران و نمایندگان عضو جلسه 7 مرداد 1397  در محل سالن جلسات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان تشکیل شد.

 دومین جلسه کارگروه آمایش، محیط زیست، آمار و توسعه پایدار استان برگزار شد

 

 

 

 دومین جلسه کارگروه آمایش، محیط زیست، آمار و توسعه پایدار استان برگزار شد

مهمترین موضوعات طرح شده در این جلسه  ارائه گزارش و جمع بندی انتخاب روستا های موضوع جزء یک بند الف ماده 27 قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی و ارائه گزارشی در خصوص زیرساخت  داده های مکانی(SDI) و پیاده سازی آن در سازمان نقشه برداری کشوربوده  است. پس از تلاوت قرآن کریم ، جناب آقای عابدی، معاون محترم هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه­ریزی استان ضمن خوش آمدگویی، گزارشی از اقدامات انجام شده طرح توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستایی (جزء یک بند الف ماده27 برنامه ششم توسعه اقتصادی و اشتغال زایی) ارائه نمودند. سپس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گزارش اجمالی از روند اجرای ماده 27 قانون برنامه ششم و پیگیری های انجام شده را بیان نمودند.

در ادامه آقای احمدیه، مدیر کل سامانه ها و زیرساخت های اطلاعات مکانی سازمان نقشه برداری کشور در رابطه با برنامه SDI ( پیشنهاد زیرساخت های داده های مکانی و پیاده سازی آن در سازمان نقشه برداری کشور) توضیحاتی به حاضرین ارائه نمودند. اطلاعات مربوطه در سایت iransdi.ir  قابل مشاهده است.

دستور سوم جلسه را آقای عابدی با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده و روند پیشرفت طرح توسعه اقتصادی و اشتغال­زایی روستایی (جزء یک بند الف ماده27 برنامه ششم توسعه اقتصادی و اشتغال زایی) سال 1396 و اسامی روستاهای پیشنهادی سال 1397 تا 1400 توسط فرمانداران محترم ارائه نمودند و در مورد روستاهای الویت­دار هر شهرستان با فرمانداران حاضر در جلسه بحث و گفت­و­گو صورت گرفت.

در پایان جناب آقای پیش­قدم ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه­ریزی از دستگاه های اجرایی که نسبت به ارسال اطلاعات مورد نیاز مشاوران ماده 27 بنیاد مسکن(در قالب فرم های ارسالی) اقدام نمودند.

 

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.